O Nas

Przez lata współpracowania z różnymi DJ-ami i firmami weselno/Eventowymi narastała w nas myśl Co się stanie jeśli przestaniemy powtarzać utarte schematy i stworzymy coś nowego? Tak właśnie powstała firma Tworzymy Imprezy bo każdą imprezę „Tworzymy” na nowo traktujemy ją jako dzieło, sztukę a nie jako rzemiosło. Dlatego właśnie imprez nie „robimy” a „Tworzymy”. Nasza firma zajmuje się obsługą Konferansjerską, DJ -ską wszelkich imprez od imprez dla dzieci, przez eventy firmowe, 18-nastki, studniówki a na weselach kończąc. Dlatego jeśli szukają Państwo DJ na wesele zgłoście się do nas niezależnie czy impreza odbędzie się w miastach takich jak: Kraśnik, Lublin, Zamość, Kielce, Rzeszów czy Warszawa. Działamy na terenie całej Polski.

Krzysztof Anulewicz

Z wykształcenia logopeda i audiolog. Od 6 lat Wodzirej i DJ. Właściciel firmy Tworzymy Imprezy.
Od najmłodszych lat interesuje się głosem i wystąpieniami publicznymi. Jako dziennikarz pracował w lokalnym Radiu, gdzie nabywał doświadczenia spikerskie, oraz dzięki znajomościom z radia i centrum kultury aktywnie uczestniczył w kulturalnym życiu Kraśnika, gdzie pod szyldem „Scena lokalna” wraz ze znajomymi organizował cotygodniowe koncerty rockowe w Kraśnickich barach.
Pierwsze wesele w swoim życiu poprowadził po Angielsku i tak zaczęła się jego przygoda z branżą weselną. Od tamtej pory ma na koncie zagranych ponad 100 wesel polskich jak i zagranicznych. Przez wiele lat współpracował z wieloma DJ-ami a od 2017 roku wraz z Ewą Leszczyńską działają we własnej firmie „Tworzymy Imprezy”. Hobby to śpiew, gra na gitarze oraz gotowanie.

Ewa Leszczyńska

kobieta DJ a prywatnie studentka Zarządzania pochodząca z Zamościa. Świetnie zarządza muzyką na parkiecie i jak przystało na kobietę z renesansowego miasta jej horyzont muzyczny jest równie szeroki co zainteresowania ludzi tej epoki. DJ Ewa uwielbia nowoczesną muzykę ale także często sięga po old schoolowe utwory np. Marka Grechuty, który także pochodził z Zamościa. Kobieta DJ w naszym zespole to nie tylko gustowna i energetyczna muzyka, Ewa dba także o estetykę i wygląd naszego stanowiska DJ-skiego.