O Nas

Przez lata współpracowania z różnymi DJ-ami i firmami weselno/Eventowymi narastała w nas myśl Co się stanie jeśli przestaniemy powtarzać utarte schematy i stworzymy coś nowego? Tak właśnie powstała firma Tworzymy Imprezy bo każdą imprezę „Tworzymy” na nowo traktujemy ją jako dzieło, sztukę a nie jako rzemiosło. Dlatego właśnie imprez nie „robimy” a „Tworzymy”. Nasza firma zajmuje się obsługą Konferansjerską, DJ -ską wszelkich imprez od imprez dla dzieci, przez eventy firmowe, 18-nastki, studniówki a na weselach kończąc. Dlatego jeśli szukają Państwo DJ na wesele zgłoście się do nas niezależnie czy impreza odbędzie się w miastach takich jak: Kraśnik, Lublin, Zamość, Kielce, Rzeszów czy Warszawa. Działamy na terenie całej Polski.

Krzysztof Anulewicz

Z wykształcenia logopeda i audiolog. Od 6 lat Wodzirej i DJ. Właściciel firmy Tworzymy Imprezy.
Od najmłodszych lat interesuje się głosem i wystąpieniami publicznymi. Jako dziennikarz pracował w lokalnym Radiu, gdzie nabywał doświadczenia spikerskie, oraz dzięki znajomościom z radia i centrum kultury aktywnie uczestniczył w kulturalnym życiu Kraśnika, gdzie pod szyldem „Scena lokalna” wraz ze znajomymi organizował cotygodniowe koncerty rockowe w Kraśnickich barach.
Pierwsze wesele w swoim życiu poprowadził po Angielsku i tak zaczęła się jego przygoda z branżą weselną. Od tamtej pory ma na koncie zagranych ponad 100 wesel polskich jak i zagranicznych. Przez wiele lat współpracował z wieloma DJ-ami a od 2017 roku wraz z Irkiem Łopuckim działają we własnej firmie „Tworzymy Imprezy”. Hobby to śpiew, gra na gitarze oraz gotowanie.

Ireneusz Łopucki

Prowadzenie imprez na każdą okazję, kontakt z ludźmi w różnym wieku, począwszy od dzieci aż do seniorów, jest zarówno moją pasją jak i codziennością. Praca w charakterze wodzireja jest dla mnie nobilitująca, ponieważ czerpie wielką radość widząc na parkiecie uśmiechnięte twarze zakochanych par. Ze względu na moje 10 letnie doświadczenie w szeroko pojętej branży eventowej, możecie Państwo oczekiwać najwyższego poziomu prowadzenia imprezy weselnej. Moim napędem do działania jest wysoka jakość, prowadzonych przeze mnie autorskich scenariuszy zabaw weselnych oraz wysoka kultura osobista. Rozbudowany blok animacji weselnych tj: pokazy cyrkowe, pokazy iluzjonistyczne, tańce choreograficzne na pewno pozytywnie zaskoczą wszystkich weselników
Razem z Dj Krzysztofem gwarantujemy Państwu wspaniałą zabawę która pozostanie w waszej pamięci na zawsze!!