O Nas

Przez lata współpracowania z różnymi DJ-ami i firmami weselno/Eventowymi narastała w nas myśl Co się stanie jeśli przestaniemy powtarzać utarte schematy i stworzymy coś nowego? Tak właśnie powstała firma Tworzymy Imprezy bo każdą imprezę „Tworzymy” na nowo traktujemy ją jako dzieło, sztukę a nie jako rzemiosło. Dlatego właśnie imprez nie „robimy” a „Tworzymy”. Nasza firma zajmuje się obsługą Konferansjerską, DJ -ską wszelkich imprez od imprez dla dzieci, przez eventy firmowe, 18-nastki, studniówki a na weselach kończąc. Dlatego jeśli szukają Państwo DJ na wesele zgłoście się do nas niezależnie czy impreza odbędzie się w miastach takich jak: Kraśnik, Lublin, Zamość, Kielce, Rzeszów czy Warszawa. Działamy na terenie całej Polski.

Krzysztof Anulewicz

Z wykształcenia logopeda i audiolog. Od 6 lat Wodzirej i DJ. Właściciel firmy Tworzymy Imprezy.
Od najmłodszych lat interesuje się głosem i wystąpieniami publicznymi. Jako dziennikarz pracował w lokalnym Radiu, gdzie nabywał doświadczenia spikerskie, oraz dzięki znajomościom z radia i centrum kultury aktywnie uczestniczył w kulturalnym życiu Kraśnika, gdzie pod szyldem „Scena lokalna” wraz ze znajomymi organizował cotygodniowe koncerty rockowe w Kraśnickich barach.
Pierwsze wesele w swoim życiu poprowadził po Angielsku i tak zaczęła się jego przygoda z branżą weselną. Od tamtej pory ma na koncie zagranych ponad 100 wesel polskich jak i zagranicznych. Przez wiele lat współpracował z wieloma DJ-ami a od 2017 roku wraz z Irkiem Łopuckim działają we własnej firmie „Tworzymy Imprezy”. Hobby to śpiew, gra na gitarze oraz gotowanie.

w przygotowaniu…

już niebawem