Kilka słów o wyborze dobrego DJ-a na wesele

DJ czy może zespół na wesele?

Ten dylemat zawsze jest trudny do rozstrzygnięcia.
Wszyscy Ci którzy uwielbiają zespoły weselne twierdzą, że zespoły prowadzą zabawy weselne natomiast DJ tylko stoi i odtwarza muzykę. TO BŁĄD. Czasy się zmieniły. DJ Wodzirej na wesele to świetny wybór bo DJ dba o dobrą muzykę natomiast Wodzirej weselny prowadzi całe wesele i dba o to by goście weselni nie cierpieli na brak zabaw na weselu.
Ci którzy wybierają DJ i wodzireja są zadowoleni bo cena usług duetu DJ i wodzirej jest znacznie niższa niż koszt wynajęcia kilkuosobowego zespołu, który trzeba też nakarmić, a czasem zapewnić im nocleg.

Które miasto wybrać? Gdzie jest najtaniej? Jakimi opiniami się sugerować?

Szukając DJ i Wodzireja nie warto sięgać po oferty DJ-ów i Wodzirejów z drugiego końca polski. Oferty usług DJ-skich nie różnią się aż tak bardzo więc warto szukać lokalnie dzięki temu cena usługi będzie niższa, gdyż nie będziemy musieli opłacać kosztów paliwa. Istnieje niepisana zasada, iż koszty paliwa naliczane są dopiero powyżej 100 kilometrów.

Zawsze sprawdzaj opinie!

W dobie Internetu każdy DJ i Wodzirej powinien posiadać swoją stronę internetową, czy fanpage na FB. Tam poznasz opinie o DJ i wyrobisz sobie własne zdanie który DJ to najlepszy DJ dla Ciebie.
5 na 5 gwiazdek to dobry znak. Ale bądź czujny i po przeczytaniu opinii nie podpisuj od razu umowy. Najlepiej umów się z DJ i Wodzirejem na spotkanie i skonfrontuj opinie przeczytane w Internecie ze swoim osobistym wrażeniem jakie DJ czy Wodzirej wywarł na Tobie podczas spotkania.

Negatywne opinie o DJ – tylko na własne ryzyko. Pomyśl jak bardzo byłbyś zdenerwowany gdyby coś poszło nie tak z winy DJ czy Wodzireja na Twoim weselu? Teraz pomnóż to przez 5 i właśnie takie uczucie towarzyszy osobom, które takie negatywne opinie w wyrażają w Internecie. Nie łudź się i nie słuchaj tłumaczeń, że to złośliwi goście coś napisali. Skoro byli niezadowoleni to dali upust swojej złości więc nie ryzykuj, nie wchodź w interesy z ludźmi o których pisze się złe opinie.

Poproś DJ o film z wesela, pamiętaj, żeby o film także poprosić wodzireja.

Na filmie musi być konkretnie wszystko widoczne, twarz DJ i Wodzireja, musisz posłuchać ich głosu. Często bywa tak, że piękne filmy weselne nie pokazują DJ i Wodzireja takimi jacy są naprawdę. Bywa, że nie słychać głosu Wodzireja być może dla tego, że Wodzirej nieco niewyraźnie mówi czyli ma kiepską dykcje i prozodie mowy. Co jeszcze jakoś możemy przeboleć o ile charyzmą nadrobi swoje niedoskonałości. Najbardziej ekstremalne przypadki to te gdzie nie widać DJ ani Wodzireja i tak naprawdę nie wiemy kto pojawi się na naszym weselu.

Wesele międzynarodowe

Szykując wesele polsko angielskie nie warto przepłacać za tłumacza, lepiej wybrać wodzireja który poprowadzi wesele po polsku i po angielsku. Wesela międzynarodowe to też wyzwanie dla DJ. Na weselach międzynarodowych trzeba grać zupełnie inną muzykę niż na weselach polskich. Przykładowo wesele polsko – włoskie, polsko – hiszpańskie, to mieszanka latynoskich rytmów do których Polacy na weselach nie tańczą. Trzeba także wiedzieć jakie zabawy weselne wybrać tak aby trafić z nimi do międzynarodowej audiencji.

Podsumowując:

  • Jeśli twoje miasto zamieszkania to Kraśnik, Lublin, Chełm albo Zamość lub bliskie okolice to w wyszukiwarkę wpisuj DJ Wodzirej na wesele Kraśnik, Lublin, Zamość itd. Do 100km dojazd jest Gratis! Wybierz DJ i Wodzireja, którzy są najbliżej.
  • DJ cena niska czy wysoka? Na DJ wydaj od 8-10% swojego budżetu weselnego. Cena za usługi profesjonalnych firm będą się wahać od 2500zł – 5000zł.
  • Oglądaj filmy, umawiaj się na spotkania.
  • Zarezerwuj DJ i Wodzireja na wesele wcześniej aby mieć najlepszych usługodawców.
  • DJ wodzirej na wesele opinie muszą być nieposzlakowane!