Imprezy

urodziny | imprezy dla dzieci | konferansjer | imprezy firmowe | studniówki

Urodziny | Jublileusz

DJ na 18- nastkę to już praktycznie standard i trudno sobie wyobrazić wkraczanie w dorosłość bez hucznej imprezy. Nasz DJ na Twojej osiemnastce zagra Twoje ulubione przeboje, razem zaplanujecie cały scenariusz imprezy, dobierzecie odpowiednie oświetlenie i dopilnuje aby goście się świetnie bawili.
Razem z DJ-em przyjedzie profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Jedyne czego potrzebujemy to prąd.

DJ to nie tylko świetny wybór na 18-nastkę to także dobry wybór na imprezy urodzinowe w każdym wieku.

DJ na Imprezę Firmową

Jubileusz bądź ważne wydarzenie w firmie to okazja do świętowania. Nasz DJ na imprezę firmową zaserwuje Państwu mnogość stylów i gatunków muzycznych. DJ na imprezę to nie tylko człowiek który odtwarza muzykę, sprawdzi się również jako Konferansjer na imprezę. Dzięki naszemu nagłośnieniu i bezprzewodowym mikrofonom będziecie mieli Państwo możliwość przemawiania do swojego Teamu.

W ofercie:

DJ na imprezę
Konferansjer
Oświetlenie
Nagłośnienie
Mikrofony bezprzewodowe

Konferansjer na Eventy

Impreza otwarcia czy urodzinowa to świetny pomysł na promocję marki. Konferansjer na event zaprezentuję Twój sklep czy produkt szerszej publiczności. Chętnie skorzystamy z Państwa scenariuszy jak i pomożemy takie scenariusze stworzyć. Nasz konferansjer działa na terenie takich miast jak: Lublin, Kraśnik, Warszawa, Kielce, Rzeszów a także na terenie całej Polski.

Imprezy dla dzieci

Już od najmłodszych lat dzieci chcą się bawić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Zabawę z Wodzirejem/Animatorem
Mini Disco
Bańki mydlane duże i małe
Zabawy z chustą animacyjną
Dmuchańce
Watę cukrową i popcorn

DJ na studniówkę

W życiu każdego maturzysty studniówka odgrywa bardzo ważną rolę. Jest to moment zabawy, który z jednej strony przypomina o zbliżającej się maturze ale z drugiej też pozwala na jeden wieczór o niej zapomnieć. Ten wyjątkowy wieczór musi być idealny. Wybór DJ na studniówkę jest trudny. Trudno znaleźć DJ-a gdzie cena usług będzie szła w parze z jakością. My proponujemy Wam DJ-a ze świetnym sprzętem i pięknym oświetleniem za rozsądną cenę.

W ofercie:

DJ na studniówkę
Konferansjer na studniówkę
Zabawy Animacyjne (min. Belgijka)
Wytwornica baniek mydlanych
Wytwornica mgły
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dynamiczne – ruchome głowy
Repertuar ustalany w porozumieniu z uczniami
Zabawa do rana